אודות החברה - נוה - מקבוצת נכסים ובניין IDB

אודות החברה

חברת נכסים ובניין מגורים - נוה, הינה בבעלות מלאה של נכסים ובניין, מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל, אשר פועלת בתחום הנדל"ן המניב והמגורים בארץ ובחו"ל.
נכסים ובניין מגורים – נוה, יוזמת בונה ומפתחת למעלה מ-60 שנה את הפרוייקטים היוקרתיים והנחשקים ביותר, ביניהם: נוה אביבים בצפון תל אביב, מרום נוה ברמת גן, נוה אמירים בהרצליה, שכונת יובלים בכרכור ופרויקטים רבים נוספים, המרכיבים את הפורטפוליו העשיר של החברה ומבטאים הלכה למעשה את ערכי היסוד שלה: יציבות, איכות ואמינות.

 

משנים את המציאות בשטח
עיקר עבודתנו ביצירת שכונות המשפיעות לטובה על אזורים שלמים על ידי איתור קרקעות בעלות פוטנציאל עתידי. בפועל, נכסים ובניין מגורים | נוה לא רק מפריחה את השממה, היא יוצרת סביבות מגורים מתקדמות שהופכות באופן שיטתי לאזורי ביקוש מובילים. באמצעות, חשיבה פורצות דרך וותק רב, החברה יוזמת, בונה ומפתחת את הפרויקטים היוקרתיים והנחשקים ביותר בישראל, כדוגמת נוה יובלים בכרכור, נוה אביבים ברמת אביב ונוה אמירים בהרצליה.

 

בונים אל העתיד
 החברה פעילה כיום במגוון פרויקטים ברחבי הארץ, בניהם: מגדלי נוה בשדרה חולון - בהיקף של 162 יח"ד, רחובות שלי, רחובות - בהיקף של 336 יח"ד, כפר סבא הירוקה, דה גרדן - בהיקף של 447 יח"ד, מרום נוה פתח תקווה - בהיקף של 360 יח"ד, נוה יובלים כרכור - בהיקף של 417 יח"ד, נוה אביבים - מרכז נתניה - בהיקף של 300 יח"ד, באר שבע - צמוד לפארק ההייטק - בהיקף של 190 יח"ד, מגדל נוה נוף בת-ים - בהיקף של 162 יח"ד ועוד.  מיום הקמתה (1956) ועד כה, בנתה החברה מעל 20,000 יחידות דיור.