עיצוב - נוה - מקבוצת נכסים ובניין IDB

המדריך לעיצוב וריהוט הבית

 

קיבלתם החלטה לרענן ולחדש את הריהוט בבית?
המדריך הבא יעזור לכם לקבל החלטה נבונה, ממוקדת ונכונה לכם.

 

 1. מיקוד הוא המפתח
  ההיצע הגדול ומבחר הסגנונות הקיים בשוק עשוי לבלבל אתכם - צאו מהבית ממוקדים  כשאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים כך תחסכו זמן יקר וכסף ותהליך הרכישה יהפוך לקל ומהנה יותר.
   
 2. חשוב לתכנן נכון את הרכישה
  חשוב להבין שרהיטים באיכות גבוהה העמידים לאורך זמן עולים יותר, אך יש לזכור כי מעבר לאיכות אנו משלמים גם על שם המותג ולכן יש לחפש את העסקה שתשתלם עבורכם הן מבחינת תקציב והן מבחינת איכות.
   
 3. עיצוב
  גם בעולם העיצוב יש טרנדים המשתנים מעת לעת ולכן חשוב להתאים את עיצוב הבית לסגנון החיים והצרכים שלכם כך שתוכלו להרגיש בבית ובנוח.
   
 4. עיצוב חלל הסלון
  החלל המרכזי בבית הינו הסלון. הוא החלל שבו בני המשפחה נפגשים ונהנים מאווירה משפחתית ובשל כך חשוב שתגדירו איזה אווירה או מסר הייתם רוצים שחלל זה יישדר. בחרו שפה אחידה לעיצוב הסלון ושאר חלקי הבית. הסלון הוא בעצם מרכז הבית ולכן חשוב שהעיצוב יהיה אסתטי, נוח, פרקטי ועונה על הציפיות שלכם. הקפידו שהפריטים בחלל יהיו תואמים ויתאימו לאופי והאווירה של הבית.
   
 5. הזול לעיתים עולה ביוקר – הקפידו על איכות!
  בחרו ספות על פי טעמכם האישי, אך בראש ובראשונה אם ברצונכם לרכוש ספות שיחזיקו לאורך זמן חשוב לבצע בדיקת איכות – בדקו האם התיפורים ברמה גבוהה כגון: תפר אוברלוק בתוך כריות הגב של הספות. תפר האוברלוק מעיד על איכות ומונע פרימה של הבד בקצוות.
   
 6. אז איפה קונים רהיטים?
  היו ממוקדים – אם החלטתם לקנות סלון חדש , התמקדו אך ורק בתחום זה והחיפוש יהפוך הרבה יותר קל. לאחר שהגדרתם את הצורך - התחילו למדוד ורשמו לפניכם את המידות הרצויות. תקשיבו לעצות חברים ומשפחה בנוגע לבחירת חנות רהיטים וצאו לסיור בין חנויות הרהיטים הממוקמות במקרים רבים בתוך מתחמים מוגדרים משום שכך יש סיכוי גדול יותר שתמצאו מה שחיפשתם. כמו כן, חשוב לזכור שזמן העבודה של הרהיטים הוא הגורם המכריע בתמחור הרהיטים ולא חומרי הגלם ומכאן שתוכלו למצוא אותו בד של ספה גם בחנות יוקרתית וגם בחנות זולה. מה שחשוב באמת עבורכם מבחינת סימן איכות הוא איך בנויה הספה.